"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Říjen 2007

Mladší o pár let. Elixír mládí? Rady vizážístky.

18. října 2007 v 23:51 | Vizážistka Kateřina Schlosserová
Milé dívky, ženy, dámy, babičky... také se snažíte "zastavit hodiny času"? ...
Já se o to už snažím spoustu let, a je to dřina. Stále hledám omlazující přípravky, na vrásky - "elixír mládí", zázračné tablety na hubnutí ...
Už jsem investicemi do různých krémů "promazala" jedno ojeté auto, další auto jsem "projedla"... ale zase chodím pěšky a tím si udržuji váhu...
Všechno zlé je k něčemu dobré. Ale mám pro Vás dobrou zprávu, tomu "mému elixíru mládí" jsem už blízko!!! A objevila jsem celkem levné ingredience, které testuji.
Příště Vám napíši o proměnách, které provádím se svými klientkami, zatím se na tyto proměny i na moji vlastní proměnu můžete podívat na mých dalších stránkách www.promeny.net Nejde jen o kvalitní vizážistiku, které se věnuji již 17 let, ale jde o vizážistiku osobnosti, o hlubokou proměnu povahy směrem k lepšímu. Jedině totiž vyrovnaná a spokojená žena může uplatnit i svůj šarm, skvěle provedenou vizážistiku - make-up, účes a slušivé oblečení ve svůj prospěch . . . Samotná změna vzhledu nestačí, a nepomůže nám ke spokojenějšímu životu, pokud nejsme vnitřně vyrovnané, silné a spokojené.
Tak neztrácejte "hlavu" ani odvahu, ještě máte mě, "pionýrku slepých uliček"... Vašeho "pokusného králíka", "vědkyni", která vše testuje na sobě... A už jsem blízko . . . .
Podívejte se na neretušovanou fotografii dole, bez ateliérových světel v mých 41 letech - momentku u krbu ve Vítejte !!! Tam vidíte první výsledky mého "ELIXÍRU MLÁDÍ" . . . . Pokračování příště . . . .
Zdraví Vás Vaše vizážistka, fotografka a astroložka
Kateřina Ludmila Schlosserová.


alt="TOPlist" width="88" height="60" />

Vítejte na mém soukromém blogu vizážistka!

18. října 2007 v 12:08 | Kateřina Schlosserová - vizážistka, fotografka a astroložka
Vážené klientky i klienti,
vítám Vás ve svém novém blogu - občasném deníku, kde se můžete dozvědět více nejen o mojí práci, o líčení, účesech, barevné typologii a Proměnách, ale i o aktualitách z příbuzných oborů, a především o mých postřezích z mé 17 - leté praxe., a o mé filosofii proměn. Budu se Vám snažit vše srozumitelně popsat a vysvětlit Vám, jak se stát skutečně krásnou a sebevědomou ženou nebo mužem, nejen z hlediska vizážistiky - "z vnějšku", ale i vnitřně - z psychologického hlediska, proměnou naší povahy k lepšímu . . .
Také Vám musím prozradit, že ateliérové fotografie "krásně lžou" . . . Nevěřte jim. Na ateliérových fotografiích pokud se podaří žena vypadá daleko krásněji než ve skutečnosti. Proto, abyste se mě až ke mě přijdete nelekli, vkládám Vám sem svoji poslední fotografii, jak vypadám ve skutečnosti, bez ateliérových světel a bez super narovnání těla, to také dělá se ženou i mužem při fotografování zázraky . . . Nosím brýle, ale ty, když se sama fotografuji odkládám. A i jako většina z Vás stále bojuji s váhou . . . .
Příště Vám vložím i nějakou v brýlích atp.
A tak jedna v brýlích a v županu . . . .
Dnes 21. června 2 008 jsem se po dlouhé době fotila v exteriérech, tak zde vkládám dvě poslední fotografie z mých 41 let. Jsem sice stále silná, ale chci Vám ukázat, že se nemusíte bát barev a ani stárnutí . . .
Tak příště "naviděnou" . . . .
Prozatím můžete navštívit mé stránky www.vizazistka.net