"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Mladší o pár let. Elixír mládí? Rady vizážístky.

18. října 2007 v 23:51 | Vizážistka Kateřina Schlosserová
Milé dívky, ženy, dámy, babičky... také se snažíte "zastavit hodiny času"? ...
Já se o to už snažím spoustu let, a je to dřina. Stále hledám omlazující přípravky, na vrásky - "elixír mládí", zázračné tablety na hubnutí ...
Už jsem investicemi do různých krémů "promazala" jedno ojeté auto, další auto jsem "projedla"... ale zase chodím pěšky a tím si udržuji váhu...
Všechno zlé je k něčemu dobré. Ale mám pro Vás dobrou zprávu, tomu "mému elixíru mládí" jsem už blízko!!! A objevila jsem celkem levné ingredience, které testuji.
Příště Vám napíši o proměnách, které provádím se svými klientkami, zatím se na tyto proměny i na moji vlastní proměnu můžete podívat na mých dalších stránkách www.promeny.net Nejde jen o kvalitní vizážistiku, které se věnuji již 17 let, ale jde o vizážistiku osobnosti, o hlubokou proměnu povahy směrem k lepšímu. Jedině totiž vyrovnaná a spokojená žena může uplatnit i svůj šarm, skvěle provedenou vizážistiku - make-up, účes a slušivé oblečení ve svůj prospěch . . . Samotná změna vzhledu nestačí, a nepomůže nám ke spokojenějšímu životu, pokud nejsme vnitřně vyrovnané, silné a spokojené.
Tak neztrácejte "hlavu" ani odvahu, ještě máte mě, "pionýrku slepých uliček"... Vašeho "pokusného králíka", "vědkyni", která vše testuje na sobě... A už jsem blízko . . . .
Podívejte se na neretušovanou fotografii dole, bez ateliérových světel v mých 41 letech - momentku u krbu ve Vítejte !!! Tam vidíte první výsledky mého "ELIXÍRU MLÁDÍ" . . . . Pokračování příště . . . .
Zdraví Vás Vaše vizážistka, fotografka a astroložka
Kateřina Ludmila Schlosserová.


alt="TOPlist" width="88" height="60" />
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stanislav Stanislav | 19. října 2007 v 17:23 | Reagovat

Ještě jsem se nesetkal s tak parádní proměnou žen, co jsou na stránkách

    vizazistka.net

    My muži si musíme dávat pozor na práci takových vyzážistek, protože dokážou udělat princeznu téměř z každého děvčete. Ale možná jsme takto "klamáni " docela rádi.

Přeji hodně úspěchů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama