"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Vítejte na mém soukromém blogu vizážistka!

18. října 2007 v 12:08 | Kateřina Schlosserová - vizážistka, fotografka a astroložka
Vážené klientky i klienti,
vítám Vás ve svém novém blogu - občasném deníku, kde se můžete dozvědět více nejen o mojí práci, o líčení, účesech, barevné typologii a Proměnách, ale i o aktualitách z příbuzných oborů, a především o mých postřezích z mé 17 - leté praxe., a o mé filosofii proměn. Budu se Vám snažit vše srozumitelně popsat a vysvětlit Vám, jak se stát skutečně krásnou a sebevědomou ženou nebo mužem, nejen z hlediska vizážistiky - "z vnějšku", ale i vnitřně - z psychologického hlediska, proměnou naší povahy k lepšímu . . .
Také Vám musím prozradit, že ateliérové fotografie "krásně lžou" . . . Nevěřte jim. Na ateliérových fotografiích pokud se podaří žena vypadá daleko krásněji než ve skutečnosti. Proto, abyste se mě až ke mě přijdete nelekli, vkládám Vám sem svoji poslední fotografii, jak vypadám ve skutečnosti, bez ateliérových světel a bez super narovnání těla, to také dělá se ženou i mužem při fotografování zázraky . . . Nosím brýle, ale ty, když se sama fotografuji odkládám. A i jako většina z Vás stále bojuji s váhou . . . .
Příště Vám vložím i nějakou v brýlích atp.
A tak jedna v brýlích a v županu . . . .
Dnes 21. června 2 008 jsem se po dlouhé době fotila v exteriérech, tak zde vkládám dvě poslední fotografie z mých 41 let. Jsem sice stále silná, ale chci Vám ukázat, že se nemusíte bát barev a ani stárnutí . . .
Tak příště "naviděnou" . . . .
Prozatím můžete navštívit mé stránky www.vizazistka.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | 7. února 2009 v 20:06 | Reagovat

Ahoj zvu tě na mojí stránku- http://www.chlupacci.estranky.cz/.Klikni tam na růžový obrázek kde je napsáno chytrá žena.Je to stránka kde vyměníš body které nasbíráš(např.hodnocením fotek,vkládáním fotek atd.)za něco pěkného-třeba kosmetiku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama