"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Únor 2008

Po mateřské ještě krásnější. Rady vizážistky.

14. února 2008 v 23:02


Maminka ráno před Proměnou "Duo Maxi" vlevo nahoře v bílem a Maminka večer po Proměně vpravo, a další dvě fotografie dole pod nimi z téhož dne. Vidíte jak sexy může být maminka na mateřské . . .
Před Proměnou "Jak být krásná, skvěle nalíčená . . Po dvoudenní proměně s KURZEM LÍČENÍ níže: ve vínové halence je před a v červeném saku je fotografie po Proměně:
Další proměny naleznete
na hlavních stránkách www.vizaziste.cz
Vítám Vás jako služebně nejstarší vizážistka v ČR, s 18. letou praxí na svém blogu. Pracuji nejen jako vizážistka, ale i jako fotografka. Hlavní stránky jsou www.vizaziste.cz , s proměnami žen a dívek od 14 do 83 let. PROMĚNY nejen MAMINEK níže v článku. Má fotogalerie obsahuje pře 200 fotografií žen i mužů. Nové fotografie žen naleznete zde
Ukázky všech proměn a fotogalerie naleznete zde : http://www.schlosservisage.cz/vizaziste-katerina.htm
Milé ženy nejen na mateřských dovolených, nejen jako
vizážistka, ale především jako žena Vás velmi obdivuji, nejen jak zvládáte své ratolesti a vše kolem, ale že se nevzdáváte zůstat ženou, a že toužíte po mateřské ještě více zkrásnět. Posledních několik let, a poslední dva roky mám čím dál tím více klientek na mateřských dovolených jako vizážistka. Dokonce u mě u své vizážistky i kojí, jezdí na dvoudenní proměny ženy z celé ČR proložené kojením, a chystáním jídla pro své malé "človíčky" . . . .
A zde vidíte, že i ve 40 letech může být maminka krásná - viz fotografie krátkovlasé ženy níže:
Kromě toho, že pracuji 18 let jako vizážistka jsem i fotografka. Specializuji se na PROMĚNY IMAGE a na závěr většina z Vás si přeje krásné fotografie. Má fotogalerie je na těchto adresách: www.vizaziste.cz
pro lepší zapamatování.
Své klientky nejen nalíčím, učešu ale i vyfotografuji. Zde vidíte maminku v 39 letech - civilní portrét níže a pak ve 40 letech v růžovém, zlatém a v kožichu s líčením a fotografiemi ode mě. Alespoň vidíte, jak precizní líčení, aranžmá a pózy dokážou zkrášlit a omladit i velmi krásnou ženu.
Na mých dalších stránkách www.promeny.net
naleznete v sekci KRÁSNÉ ŽENY mé poslední fotografie klientek z Prahy a ze Slovenska pro Rakouskou firmu atd. a hlavně spoutu fotografií žen amatérek, nejčastěji účetních . . .
Kompletní informace a fotogaleri naleznete na mých hlavních stránkách www.vizazistka.net
Jako vizážistka učím své klientky i to, jak být krásná za co nejméně peněz. Dokáži Vám sestavit šatník tak, že Vám budou stačit ročně pouze 3 až 4 tisíce na doplňování oblečení - a budete elegantní a šik. Není umění utratit hodně peněz, ale umění je být krásná ve variabilním oblečení - kombinovatelném. Jako vizážistka mám cca 150 velkých oblekových látek, které Vám postupně aranžuji přímo na Vás, takže skutečně vidíte, jak budete v různých barvách a materiálech vypadat, než si je koupíte. Ukázky aranžmá různých látek a narychlo "spíchnutých" šatů mám jako vizážistka na svých hlavních stránkách www.vizaziste.cz v PROMĚNY KLIENTEK - právě na výše vyfotografované mamince. Navíc mám pro Váš čerstvý výtisk 1 000 modelů Haute Couture Podzim/Zima právě dovezený z Paříže, kde Vám mohu najít střih nejen na míru pro Vás ale můžeme spolu probrat i budoucí trendy.
Počet klientek na mateřské dovolené se u mě jako u vizážistky v posledních dvou letech přesahuje přes 50% žen !!!! A stále se to zvyšuje . . . . Také ke mě chodí hodně účetních a žen z kanceláří. Jako vizážistka jsem to chtěla zdůvodnit. Několik psychologů a ekonomů mi to vysvětlilo tak, že účetní a ekonomky ke mě chodí proto, že si umí spočítat, že se jim návštěva u mě vyplatí, a že do budoucna ušetří desetisíce na oblečení a dalších věcech. Oproti jiným vizážistům, kteří Vám poradí módní trendy na rok předem, klientkám sestavuji šatník na spoustu let dopředu, na 10 až 15 let i více a především na míru pro Vás. Jedné ženě se věnuji jako vizážistka celý den, někdy i 3 až 4 dny a probereme vše - účesy + zkoušky, barvy oblečení + aranžmá, střihy oblečení + nákresy, péči o pleť + soupis přípravků na míru, držení těla před zrcadlem, sexy výrazy, cviky na zpevnění zadečku a prsou atd. Jsou to vše víceméně kurzy, ale vždy jen pro jednu klientku, abych jí skutečně poradila a sestavila styly a barvy na spostu let předem.
Takže ty krásné ženy co vidíte na mých stránkách jsou ženy pracující v administrativě, nejsou to žádné modelky ani umělkyně . . . ale účetní, ekonomky, sekretářky, právničky, podnikatelky, ženy na mateřských, studentky, maminky, babičky . . . Prostě my všechny . . . Já jsem také nebývala vizážistka, po Gymnáziu s ekonomickým směrem jsem nastoupila jako účetní, a pak jsem se stala sekretářkou, ale tato práce pro mě byla málo tvůrčí, tak jsem si postupně při práci dělala různé kurzy, a vzdělávala jsem se v oboru kosmetika, vizážistka, psychologie, astrologie až jsem všechny své zkušenosti a statisíce za vzdělání spojila v krásný celek - Proměny image a fotografování žen. Sice to byla dřina a velké úsilí, 17 let jsem neměla dovolenou, každý rok jsem si zaplatila nějaký Kurz či školení, a vše jsem investovala i do velkého statisícového vybavení tří svých profesí: Vizážistického studia s velkým látkových vybavením a těmi najkvalitnějšími a neustále obnovovanými líčidly - Estée Lauder, Guerlain, Dior, Lancome, Artistry, Max Factor, L´oreal, Piere Cardin a další, s vybavením fotografky včetně různých luxusních látek saténů a šifónů atd, a i astroložky. A mé trpělivé vzdělávání v oboru přineslo výsledky, mé proměny a mé fotografie Vám to "poví" za mě . . . . Podívejte se i na mé hlavní stránky www.vizaziste.cz, nebo mají i název www.vizazistka.net, který si lépe zapamatujete. Mé stránky jsou "vydřené" velkým odříkáním, prací 360 dní v roce, bolestmi ze strhaných svalů po líčení a fotografování kde pracuji vlastně jako štáb - líčím, česu, předcvičuji pózy a fotím . . Přeličuji, přečesávám, stěhuji nábytek, a znovu fotím . . . Někdy i 12 hodin denně . . O tom všem hovoří má nejrozsáhlejší fotogalerie z vizážistek a vizážistů na internetu čítající několik set fotografií na mých čvero www. stránkách, jejichž adresy můžete nalézt výše v článku.
Pro mě i pro mé klientky, které jsou také po fotografování strhané, je to velká dřina, ale tato dřina se nám vrátila zvýšením a zvětšením půvabu mých klientek na vystavených fotografiích - zde v rámech http://www.schlosservisage.cz/umelecke-fotografie.htm
Ale zpět k Proměnám žen na mateřské. . .
Některé ženy na mateřských předem doma do zásoby odstříkají mléko, a jdou se zkrášlit. Jiným, a to je většina, doveze na kojení ke mě manžel dítě, i několikrát za den. To je fajn, že jste ty naše muže konečně naučily nám pomáhat. . . A vůbec, pomalu začínají chodit i muži, ale opravdu ještě sporadicky. Přitom pro muže je třeba barevná typologie - určení barevného typu + sestavení barev oblečení - obleků, košil, kravat atd. daleko důležitější, než pro nás pro ženy. Proto, že se muži nelíčí, tak je může správná barva "pozdvihnout a rozzářit" a nesprávná zase udělat "nemocný a neupravený vzhled. Navic barevná typologie je jednorázová investice, barevný typ zůstává stejný na celý život. . . . Ale ženy opravdu převládají, a asi polovina je maminek.
Milé maminky, jsem na Vás pyšná, jak zvládáte mateřskou a stáváte se po mateřské i díky mě ještě krásnější. Přeji Vám hodně trpělivosti s dětmi, a těšte se po mateřské na nový, krásnější život a dokonce můžete získat i krásnější vzhled, jako například tyto maminky na mateřské po dvoudenní Proměně "Jak být krásná, skvěle nalíčená a sexy . . .
Hodně trpělivosti Vám přeje Vaše "oáza klidu a krásy " Vaše vizážistka a fotografka Kateřina Ludmila Schlosserová, www.vizazistka.net

Účesy, střihy, fotogalerie - NÁVRHY ÚČESŮ NA POČÍTAČI - líbivý omyl, aneb PROMĚNY JINAK.

14. února 2008 v 19:14 | Kateřina Schlosserová

Moje proměny účesů . . .

Proměny jako dárek pro Vaše blízké
Čokoládová bohyně druhý den po realizaci účesu a líčeníZde vidíte proměnu - přípravu dívky "na ples". Původně to byla příprava na soutěž v líčení na téma Hot Chocholate ale šaty jsme koupili dlouhé plesové, takže modelka v nich může vyrazit již tuto plesovou sezónu na ples. Barvu vlasů jsem navrhla velmi tmavou hořkou čokoládovou s nádechem fialovočervné, kvůli sexy barvě a účes takový, aby dívce velmi prodloužil obličej. Účes je upevněný měděnou čelenkou - čelenky letos letí !!! A navíc jsou velmi ženské.Zde vidíte vlevo účes navržený na počítači - v růžovém saku kde mi je 27 let a vpravo jsem ve 41 letech ve žluté tunice . . .
Stále je co vylepšovat .


Nová proměna maminky na mateřské . . . . ber retuší.

Milé ženy a dívky,
také stále hledáte v časopisech nebo na internetu účesy, střihy, fotogalerie, nebo účesy 2008 fotogalerie účes který by Vám konečně slušel? Bohužel Vás zklamu. Jako vizážistka s 18. letou praxí vím, jak to skutečně funguje. Stále nové a nové účesy se tvoří ne proto, aby Vám to slušelo, ale proto, aby firmy, vyrábějící barvy a vlasové přípravky a následně kadeřnictví měly pravidelné zisky. Skutečná krása a slušivost je jinde . . . je nadčasová. Podívejte se na Návrhy účesů pro každou ženu na míru zde : http://www.schlosservisage.cz/vizaziste-katerina.htm kde jsou účesy, střihy, fotogalerie aneb fotogalerie proměn. Další ležérní účesy, jen hřebínkem a lakem naleznete zde: http://www.schlosservisage.cz/umelecke-fotografie.htm
Já osobně jako vizážistka provádím precizní a nadčasové Návrhy účesu a klientce sestavím cca 4 účesy/dvě barvy a dva nejslušivější střihy na míru jen pro ni na spoustu let . . . na 10 let i více, opravdu ty nejslušivější. Na další Proměny image se můžete podívat zde : http://vizazistka.blog.cz/0802/po-materske-jeste-krasnejsi ale zpět k Návrhům účesů . . .

Na internetu při zadání účesy, střihy, fotogalerie a v časopisech mají ty krásné ženy a dívky zcela jiný obličej než Vy, a i když najdete ženu, s podobným tvarem obličeje, tak má zase jiný tvar temene a jinou kvalitu vlasů, takže ten účes, jenž se Vám tak líbí by Vám třeba sedl níže, protože má modelka vyšší temeno, a třeba by Vám ani nedržel, protože na fotografování účesů se vybírají modelky s kvalitními vlasy. Asi by měl konečně někdo začít s tím, že bude ukazovat účesy na ženách s nekvalitními vlasy, tak jak už začínají obchody s oblečením pro plnoštíhlé ženy, kterých je u nás většina, tak by měl někdo přijít na trh s účesy pro jemné vlasy apod. Takže účesy, střihy, fotogalerie je opravdu "opisování" z "jiné písemky" . . . Jako vizážistka jsem velmi precizní, a jedné klientce se věnuji kolem kratších Návrhů účesů 2,5 hodiny, a při delších návrzích účesů cca 3,5 hodiny. Nejkratší Návrhy účesů Mono, které jsem nyní zavedla trvají i s barevnou typologií a se sestavením Vaší osobní složky 1,5 hodiny. Fotogalerie účesů nebo účesy, střihy, fotogalerie nenahradí  lidskou práci a 19 leté zkušenosti, kde i jako fotografka vidím, jak který účes klientku nejvíce zkrášlí.
Vizážistika je široký obor, a zahrnuje jak trendové účesy, třeba účesy 2 008, účesy každý rok jiný - módní trendy, na které je potřeba mít dokonalý obličej a i kvalitní vlasy, ale naštěstí pro nás ostatní i slušivé účesy na míru od vizážisty nebo vizážistky, které nám sluší a lichotí, a respektují naší horší kvalitu vlasů. Hledat účesy, střihy, fotogalerie nemá logiku, neboť každá jsme jiná a každá mám jinou kvalitu vlasů. Každá žena a i každý člověk má trošku jiný vzhled. Výjimku tvoří pouze jednovaječná dvojčata.
Ale dá se z každé ženy vytvořit modelka. Jak se mi to podařilo nebo nepodařilo se můžete podívat zde, na fotografie ponejvíce účetních, žen z kanceláří, studentek, žen na mateřských a žen všech profesí, prostě všech žen a dívek, které se fotografovaly poprvé v životě, žen, které jsem líčila, česala a i fotografovala - http://promeny.absolutne002.savana.cz/index.php?page=2&galerie=5
Ale zpět k našim návrhům účesů "naroubovanýců z jiné modelky . . " Nebo účesy 2 008 vysoce natupírované nahoru naroubované na úzkou dlouhou hlavu by mohly působit legračně, jako i působily při nedávné módní přehlídce na golfu, kde takto načesaly bývalé miss ČR, které mají většinou úzké dlouhé obličeje . . . Daleko lépe by tyto účesy působily na ženách s kulatým nebo širším obličejem. . . Například Ivana Trumpová podobný účes nosila roky, protože má kulatý obličej . . . Také má ta modelka na fotografii možná jinou barvu očí, takže zase by Vám neslušela ta barva, protože máte jinou duhovku. Jediný, skutečně slušivý účes pro Vás je ten, který si necháte vytvořit na míru, z Vašich vlasů, zkouškami u vizážistky nebo u vizážisty. Na účesovém počítači bohužel nemají v databázi Vaše jednovaječné dvojče, Vaši dvojnici se stejnou kvalitou vlasů, se stejným tvarem obličeje a temene a se stejnou duhovkou . . . takže účesy, střihy, fotogalerie to je opravdu je obecné vodítko, které Vám nijak nepomůže.

   Také jsem kdysi, než jsem začala pracovat jako vizážistka, navštívila vyhlášené studio s účesovým počítačem, a nechala jsem si navrhnout účes na míru. Tento mi doporučovali nejvíce, tak jsem si ho nechala zrealizovat v nejdražším salónu, a i nejdražší barvou a přelivem L´oreal. A takto jsem dopadla . . .
Účes navržený na počítači
Ve správných barvách
VIZ. VÝŠE V RŮŽOVÉM SAKU SE ZVADLOU RŮŽIČKOU . . . Takto mě "zkrášlili" odborníci. Po několika letech jsem už svůj vzhled vzala do svých vlastních rukou - VIZ. FOTO V ČERNOBÍLÝCH ŠATECH S BÍLOU SVĚŽÍ RŮŽIČKOU. Nyní jsem dala výše místo fotografie
 s bílou růžičkou ve 30 letech poslední fotografii z mých 41 let ve žluté tunice.
Pak jsem ještě nějakou dobu zkoušela a experimentovala sama, stále jsem chtěla být blond. Pak jsem našla střih, který mi slušel, a pak i barvu. Už to bylo lepší. Zde jsem ve 30 letech:
Pak jsem ještě více ztmavila, abych byla sexy, zde jsem v 35 letech:
A teď se vracím k podobnému střihu jaký jsem měla ve 30 letech, nejvíce mě zeštíhloval, a barvu jsem zvolila něco mezi těmito dvěma úspěšnými stylingy, s pár pramínky melíru v ofině, pro prozáření stárnoucího obličeje 40 leté ženy. Jak "konečně" zhubnu, tak se nechám opět vyfotit a vložím zde novou fotografii. Zatím se podívejte, jak jsem vypadala před 5 měsíci, ještě bez melíru, ale se sepnutými vlasy.

Tak příště budu pokračovat dalším účesem nejen jako vizážistka, ale i jako žena . . . Ty mé předchozí účesy a proměny od 20 do 40 let najdete na mých stránkách www.vizazistka.net
Do Ateliérových fotografií ještě musím zhubnout, ale jestli se chcete podívat na dvě přirozené fotografie z posledni doby bez ateliérových světel, tak se podívejte do článku ELIXÍR MLÁDÍ.
Do vítejte na mém blogu - První článek zcela dole, jsem již vložila nový účes s novou barvou přelivem, tak se podívejte, jsem zde ve žluté tunice v 41 letech.

Jak stárnu, tak jsem si dala na blond melír, který mě dělal starší fialovočervený přeliv Casting od firmy L´oreal, který je opravdu velmi šetrný a i pro vlasy pěstící. Před mytím vlasů si vždy dávám na suché konce vlasů olej, a používám teď přes léto přípravky s UV filtrem. Kromě značky L´oreal mám výborné zkušenosti se švýcarským šampónem od firmy Alcina s vitamínem E na narušené vlasy, je ještě lepší než Redken. Tak ho vyzkoušejte a pak mi napište do blogu.

V poslední době jsem stále nemohla zhubnout, a riskla jsem to, i když mi už bude 42 let, tak jsem se vrátila opět k černé barvě vlasů viz foto s foťákem níže:

Každá z Vás je jedinečná, a potřebuje účes na míru, a ne kopírovat účesy jiných žen. Účesy, střihy, fotogalerie Vám mohou sloužit pro inspiraci, ale neřeší slušivost pro Vás na míru. Všimla jsem si jako vizážistka, že nejkrásnější ženy na světě nosí většinou za život jeden, nebo dva účesy, ty nejslušivější. Například Cindy Crafword, protože má odstáté uši a hranatá ramena a i velké boky, tak nosí bujnou rozpuštěnou hřívu, která odpoutá od těchto nedostatků. Princezna Diana nosila dva účesy za život, i když k ní chodil kadeřník 3x denně !!!! Asi věděla proč. Jistě vyzkoušela i jiné účesy, ale zjistila, že jí opravdu sluší jen ty dva.. . . To stejné Sophia Loren, Lollobrigida, Claudia Cardinal, Ornella Mutti, princezna Diana a i další. Tak si vezměmě příklad z těchto moudrých krasavic, které svouji krásu uměly skvěle podtrhnout a prodat. A navíc, není nad to, mít sestavený účes prímo na míru pro Vás. Respektuji i Vaše představy a Váš oblíbený styl.
S pozdravem: "Za ženy krásnější!!!" vizážistka a fotografka Kateřina Ludmila Schlosserová.

Fotografie pro všechny od 6 měsíců do 83 let . . .

14. února 2008 v 14:36 | Kateřina Schlosserová
Milé dívky a ženy. Nedávno jsem nalezla starší prospekt, kde mám vyfotografované na ukázku všechny: děti, ženy, babičky. . . . Kromě chlapů, jen ten "ježíšek" je zde muž a další muže mám vystavené na mých stránkách www.vizazista.net v sekci nahoře vpravo - Fotografie mužů, a nyní jsem si založila nový blog pro muže s pár fotografiemi mužů manažerů, kteří vypadají srovnatelně jako Agent James Bond, alias Agent 007, podívejte se na www.vizazista-pro-muze.blog.cz
Ale zpět k mému modrému prospektu se ženami různých věkových kategorií. Obzvlášť ty dvě krásné babičky byly velmi oduševnělé ženy, měly přirozený šarm, noblesu a půvab. Vyzařovaly vnitřní klid a krásu. Takto bych jednou chtěla zestárnout. . . . Obě mě i prozradily, jak pečují o pleť, a já jim jsem za to velmi vděčná. Jsem na ně pyšná, myslím, že mám jedny z nejkrásnějších vyfotografovaných babiček u nás a možná i dále . . . . Vypadají jako moudré víly nebo královny z pohádky. . . . Ta dáma v tom klobouku je neteř našeho prezidenta generála Svobody a na fotografii je jí 83 let. Ty starší z nás, když se na fotogafii déle zadívají, uvidí tu podobu. A ta druhá dáma - babička se nechala fotit pro vnuky žijící ve Švýcarsku, a ve svých 80 letech ještě řídila auto, a všude jezdila sama. Měla i fešáka přítele o 10 let mladšího. To stejné dáma, kterou jsem stylizovala do Marilyn Monroe má díky svému šarmu o 10 let mladšího přítele, a dnes už manžela. Jela jsem ji líčit do Rakouska na svatbu, kterou měla na hradě. Tam mě v noci omylem zamkli v jednom prázdém křídle hradu plném zákusků . . . ale já už byla tak přejezená, že jsem zákusky nemohla ani vidět. . .
I ta dáma s rezavým melírem má obrovský šarm a esprit. Je velmi půvabná i ve skutečnosti, jako všechny tyto dámy o kterých píši. Jedno tajemství jejich půvabu a přitažlivosti Vám prozradím, všechny 4 tyto starší dámy se stále usmívají !!! Úsměv je totiž nejkrásnější "šperk" na světě a je zcela zdarma. Navíc Vás i omladí a ozdraví. A tajemství půvabu nenajdete, pokud budete hledat na internetu účesy jiných žen v sousloví účesy, střihy, fotogalerie, účesy, které náhodně zkusíte na sobě.  Půvab je ve Vás a ve Vašem sebevědomí. Ráda Vám poradím a zvýším Vaše sebevědomí, a pak zvěčním na fotografiích, jako tyto krásné a kouzelné ženy níže.
Snad Vás tento modrý prospekt s fotografiemi potěší. Hodně úsměvů každý den Vám přeje Vaše astroložka, vizážistka a fotografka
Kateřina Ludmila Schlosserová.

Proměny nejen z vnějšku, ale i zevnitř - Pygmalion . . .aneb Vizážistika v praxi. . .

3. února 2008 v 22:18 | Kateřina Schlosserová

Milé ženy a dívky, tak jsem opět zde, abych Vám mohla napsat o těch "hlubokých proměnách osobnosti", které realizuji již 17 let. Více proměn na www.vizazistka.net
Zde vidíte moji Proměnu, která mi trvala asi 6 let. V oranžovém kostýmu mi je asi 24 let a v černošedých šatech s bílým šátkem je mi 30 let. Fotografii z mých 40 let vidíte dole na tomto blogu, a mám na ní růžové boa. Moji kompletní proměnu za 20 let a proměny mých klientek najdete na mých stránkách www.vizaz.net a na ukázku vkládám jednu proměnu klientky po dvoudenní CELKOVÉ PROMĚNĚ
Pro úspěšnější proměny mých klientek a pro lepší poznání jejich povahy - nedostatků i předností, jsem vrátila také na stránky krásný nástroj poznání člověka - astrologii. Astrologie a horoskopy jsou bohužel časopisy a masovým podáním trošku zprofanované . . . Já se ale zabývám seriózní astrologií dle přesné hodiny a minuty narození, /píši jeden horoskop jeden až dva dny na 20 stran A4 i více/ a tato přesná a seriózní astrologie a horoskopy pomáhají mě i mým klientkám najít a odhalit naše slabiny a nedostatky, zapracovat na nich a pokusit se je odstranit, nebo alespoň eliminovat. Pak své klientky učím i jak co nejvíce rozvinout své přednosti a talenty, o kterých většinou neví, nebo se v nich podceňují - nevěří si. A tím, že tyto své přednosti a talenty rozvinou, si mohou postupně změnit svůj život k lepšímu. Takže hledat třeba na internetu sousloví účesy, střihy, fotogalerie je opravdu nelogické, v ničem Vám to nepomůže. Fotogalerie salónu nerespektuje Vaěe temeno, tvar hlavy a vůbec ji už nezajímají Vaše představy a koníčky, dle kterých také účes navrhuji.
U klientky vždy spolu najdeme její slabinu, její nedostatky, a ty pak odstraňujeme. Pracujeme spolu i na jejím sebevědomí. Učím ji správnému držení těla, které je pro dobré sebevědomí velmi důležité. Už tím, že se narovnáte vyzařujete větší sebevědomí. Mé klientky se narovnají podvědomě, aniž jim o tom řeknu samy od sebe, hned jak přijdou od mé kadeřnice s novým účesem a po mém nalíčení. Pak je nemohu odtrhnout od zrcadla, jak se kochají a kochají . . . .
Pokud má žena vážnější problém, provedu jí rozbor horoskopu jejího a i jejího partnera, a vysvětlím ji, ve kterých oblastech na sobě musí pracovat, a jak se má chovat ke svému partnerovi, aby ji více obdivoval, vážil si jí a tím se i následně k ní lépe choval. Je to propojené. Jakmile si zvedne žena sebevědomí, začne být pro svého muže více atraktivní a přitažlivá, začne v nem budit respekt a on se k ní začne chovat lépe a vztah se velmi vylepší a následně se zlepší i spokojenost ženy. Z toho pak vyplyne i zlepšení zdravotního stavu ženy, a pokud začne cvičit tak i její kondice.
Provádím tedy nejen Proměny z vnějšku - ty krásné změny vizáže, které jste viděly na mých stránkách www.vizaziste.cz ale i Proměny povahy klientek. Samozřejmě, pokud ženy chtějí. A kdo by nechtěl vylepšit svoji povahu ? Téměř každá žena se na sobě snaží pracovat. Dokonce jsem před lety "vyřkla citát" : "Když je se sebou člověk spokojený, tak je buď už po smrti, nebo je to muž. " Vždyť jen muž se sebou bývá spokojen. My ženy se na sobě stále snažíme pracovat, a i když jsme téměř dokonalé, tak jsme k sobě kritické, někdy až moc, a snažíme se stále zlepšovat. . . Ale je to tvrdá a dlouhá práce proměnit se k lepšímu. Jeto práce na několik měsíců ba i let, a to zase málokdo vydrží, to vydrží spíše žena, než muž. Muž to vydrží maxiámlně s vidinou bicepsů jaké má Arnold Schwarzenegr či Sylvestr Stalone, ale že by muž zlepšoval svoji povahu a své chování ? . . . Jsou ale výjimky. . . .
Vždyť i v My fair Lady trvalo Audrey Hepburn několik týdnů, než se z ní stala "krásná a oduševněná labuť" . . . . a jak se jí zvedlo sebevědomí. A to sebevědomí je základ všeho, takže nepodlehněte dojmu, že proměna vizáže z Vás udělá jinou ženu, pokud nezapracujete i na své povaze a na svém sebevědomí. Byla by to jen "nová karosérie" pro staré poruchové auto. A my si přece přejeme provést i "generálku motoru" a jeho "vyladění" . . . .
O těchto Proměnách si můžete přečíst buď na mých stránkách www.promeny.net nebo na mých hlavních stránkách www.vizaziste.cz v Naše služby v povídání o horoskopech s nadpisem: Astrologické služby - celoživotní horoskopy - nebo klikněte sem a jste přímo tam http://www.schlosservisage.cz/astrosluzby.htm Zde mám i zážitky ze své astrologické praxe, povídání o proměnách a ženám zde zpracováván nejen jejich Osobní celoživotní horoskop, ale i jejich Partnerský horoskop, kde poznají, jak se mají k partnerovi chovat, aby je více miloval, toužil po nich a byl k nim více pozorný.
Partnerský horoskop nám ukáže v jakých oblastech budeme mít s partnerem konflikty, a v jakých oblastech můžeme s partnerem spolupracovat. Dozvíme se zde o partnerových i o svých nedostatcích, ideálu jeho ženy milenky a ženy manželky, a tím můžeme naše partnersví změnit k lepšímu. A přiznejme si, že pro nás pro ženy je partnerství a hezké vztahy s partnerem a s našimi blízkými na prvním místě. A pokud je žena spokojená v této oblasti, pak je šťastná a dokáže i lépe zvládat práci a být spokojená i v ní. A odtud je pak jen krůček ke spokojenému a šťastnému životu.
Začněme tedy spolu pracovat na spokojenějším životě. Spolu to zvládneme.
Hodně štěstí a trpělivosti Vám přeje Vaše Kateřina Ludmila Schlosserová.