"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Po mateřské ještě krásnější. Rady vizážistky.

14. února 2008 v 23:02


Maminka ráno před Proměnou "Duo Maxi" vlevo nahoře v bílem a Maminka večer po Proměně vpravo, a další dvě fotografie dole pod nimi z téhož dne. Vidíte jak sexy může být maminka na mateřské . . .
Před Proměnou "Jak být krásná, skvěle nalíčená . . Po dvoudenní proměně s KURZEM LÍČENÍ níže: ve vínové halence je před a v červeném saku je fotografie po Proměně:
Další proměny naleznete
na hlavních stránkách www.vizaziste.cz
Vítám Vás jako služebně nejstarší vizážistka v ČR, s 18. letou praxí na svém blogu. Pracuji nejen jako vizážistka, ale i jako fotografka. Hlavní stránky jsou www.vizaziste.cz , s proměnami žen a dívek od 14 do 83 let. PROMĚNY nejen MAMINEK níže v článku. Má fotogalerie obsahuje pře 200 fotografií žen i mužů. Nové fotografie žen naleznete zde
Ukázky všech proměn a fotogalerie naleznete zde : http://www.schlosservisage.cz/vizaziste-katerina.htm
Milé ženy nejen na mateřských dovolených, nejen jako
vizážistka, ale především jako žena Vás velmi obdivuji, nejen jak zvládáte své ratolesti a vše kolem, ale že se nevzdáváte zůstat ženou, a že toužíte po mateřské ještě více zkrásnět. Posledních několik let, a poslední dva roky mám čím dál tím více klientek na mateřských dovolených jako vizážistka. Dokonce u mě u své vizážistky i kojí, jezdí na dvoudenní proměny ženy z celé ČR proložené kojením, a chystáním jídla pro své malé "človíčky" . . . .
A zde vidíte, že i ve 40 letech může být maminka krásná - viz fotografie krátkovlasé ženy níže:
Kromě toho, že pracuji 18 let jako vizážistka jsem i fotografka. Specializuji se na PROMĚNY IMAGE a na závěr většina z Vás si přeje krásné fotografie. Má fotogalerie je na těchto adresách: www.vizaziste.cz
pro lepší zapamatování.
Své klientky nejen nalíčím, učešu ale i vyfotografuji. Zde vidíte maminku v 39 letech - civilní portrét níže a pak ve 40 letech v růžovém, zlatém a v kožichu s líčením a fotografiemi ode mě. Alespoň vidíte, jak precizní líčení, aranžmá a pózy dokážou zkrášlit a omladit i velmi krásnou ženu.
Na mých dalších stránkách www.promeny.net
naleznete v sekci KRÁSNÉ ŽENY mé poslední fotografie klientek z Prahy a ze Slovenska pro Rakouskou firmu atd. a hlavně spoutu fotografií žen amatérek, nejčastěji účetních . . .
Kompletní informace a fotogaleri naleznete na mých hlavních stránkách www.vizazistka.net
Jako vizážistka učím své klientky i to, jak být krásná za co nejméně peněz. Dokáži Vám sestavit šatník tak, že Vám budou stačit ročně pouze 3 až 4 tisíce na doplňování oblečení - a budete elegantní a šik. Není umění utratit hodně peněz, ale umění je být krásná ve variabilním oblečení - kombinovatelném. Jako vizážistka mám cca 150 velkých oblekových látek, které Vám postupně aranžuji přímo na Vás, takže skutečně vidíte, jak budete v různých barvách a materiálech vypadat, než si je koupíte. Ukázky aranžmá různých látek a narychlo "spíchnutých" šatů mám jako vizážistka na svých hlavních stránkách www.vizaziste.cz v PROMĚNY KLIENTEK - právě na výše vyfotografované mamince. Navíc mám pro Váš čerstvý výtisk 1 000 modelů Haute Couture Podzim/Zima právě dovezený z Paříže, kde Vám mohu najít střih nejen na míru pro Vás ale můžeme spolu probrat i budoucí trendy.
Počet klientek na mateřské dovolené se u mě jako u vizážistky v posledních dvou letech přesahuje přes 50% žen !!!! A stále se to zvyšuje . . . . Také ke mě chodí hodně účetních a žen z kanceláří. Jako vizážistka jsem to chtěla zdůvodnit. Několik psychologů a ekonomů mi to vysvětlilo tak, že účetní a ekonomky ke mě chodí proto, že si umí spočítat, že se jim návštěva u mě vyplatí, a že do budoucna ušetří desetisíce na oblečení a dalších věcech. Oproti jiným vizážistům, kteří Vám poradí módní trendy na rok předem, klientkám sestavuji šatník na spoustu let dopředu, na 10 až 15 let i více a především na míru pro Vás. Jedné ženě se věnuji jako vizážistka celý den, někdy i 3 až 4 dny a probereme vše - účesy + zkoušky, barvy oblečení + aranžmá, střihy oblečení + nákresy, péči o pleť + soupis přípravků na míru, držení těla před zrcadlem, sexy výrazy, cviky na zpevnění zadečku a prsou atd. Jsou to vše víceméně kurzy, ale vždy jen pro jednu klientku, abych jí skutečně poradila a sestavila styly a barvy na spostu let předem.
Takže ty krásné ženy co vidíte na mých stránkách jsou ženy pracující v administrativě, nejsou to žádné modelky ani umělkyně . . . ale účetní, ekonomky, sekretářky, právničky, podnikatelky, ženy na mateřských, studentky, maminky, babičky . . . Prostě my všechny . . . Já jsem také nebývala vizážistka, po Gymnáziu s ekonomickým směrem jsem nastoupila jako účetní, a pak jsem se stala sekretářkou, ale tato práce pro mě byla málo tvůrčí, tak jsem si postupně při práci dělala různé kurzy, a vzdělávala jsem se v oboru kosmetika, vizážistka, psychologie, astrologie až jsem všechny své zkušenosti a statisíce za vzdělání spojila v krásný celek - Proměny image a fotografování žen. Sice to byla dřina a velké úsilí, 17 let jsem neměla dovolenou, každý rok jsem si zaplatila nějaký Kurz či školení, a vše jsem investovala i do velkého statisícového vybavení tří svých profesí: Vizážistického studia s velkým látkových vybavením a těmi najkvalitnějšími a neustále obnovovanými líčidly - Estée Lauder, Guerlain, Dior, Lancome, Artistry, Max Factor, L´oreal, Piere Cardin a další, s vybavením fotografky včetně různých luxusních látek saténů a šifónů atd, a i astroložky. A mé trpělivé vzdělávání v oboru přineslo výsledky, mé proměny a mé fotografie Vám to "poví" za mě . . . . Podívejte se i na mé hlavní stránky www.vizaziste.cz, nebo mají i název www.vizazistka.net, který si lépe zapamatujete. Mé stránky jsou "vydřené" velkým odříkáním, prací 360 dní v roce, bolestmi ze strhaných svalů po líčení a fotografování kde pracuji vlastně jako štáb - líčím, česu, předcvičuji pózy a fotím . . Přeličuji, přečesávám, stěhuji nábytek, a znovu fotím . . . Někdy i 12 hodin denně . . O tom všem hovoří má nejrozsáhlejší fotogalerie z vizážistek a vizážistů na internetu čítající několik set fotografií na mých čvero www. stránkách, jejichž adresy můžete nalézt výše v článku.
Pro mě i pro mé klientky, které jsou také po fotografování strhané, je to velká dřina, ale tato dřina se nám vrátila zvýšením a zvětšením půvabu mých klientek na vystavených fotografiích - zde v rámech http://www.schlosservisage.cz/umelecke-fotografie.htm
Ale zpět k Proměnám žen na mateřské. . .
Některé ženy na mateřských předem doma do zásoby odstříkají mléko, a jdou se zkrášlit. Jiným, a to je většina, doveze na kojení ke mě manžel dítě, i několikrát za den. To je fajn, že jste ty naše muže konečně naučily nám pomáhat. . . A vůbec, pomalu začínají chodit i muži, ale opravdu ještě sporadicky. Přitom pro muže je třeba barevná typologie - určení barevného typu + sestavení barev oblečení - obleků, košil, kravat atd. daleko důležitější, než pro nás pro ženy. Proto, že se muži nelíčí, tak je může správná barva "pozdvihnout a rozzářit" a nesprávná zase udělat "nemocný a neupravený vzhled. Navic barevná typologie je jednorázová investice, barevný typ zůstává stejný na celý život. . . . Ale ženy opravdu převládají, a asi polovina je maminek.
Milé maminky, jsem na Vás pyšná, jak zvládáte mateřskou a stáváte se po mateřské i díky mě ještě krásnější. Přeji Vám hodně trpělivosti s dětmi, a těšte se po mateřské na nový, krásnější život a dokonce můžete získat i krásnější vzhled, jako například tyto maminky na mateřské po dvoudenní Proměně "Jak být krásná, skvěle nalíčená a sexy . . .
Hodně trpělivosti Vám přeje Vaše "oáza klidu a krásy " Vaše vizážistka a fotografka Kateřina Ludmila Schlosserová, www.vizazistka.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anaa anaa | Web | 4. listopadu 2009 v 23:00

mas to tu pekny

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama