"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Proměny nejen z vnějšku, ale i zevnitř - Pygmalion . . .aneb Vizážistika v praxi. . .

3. února 2008 v 22:18 | Kateřina Schlosserová

Milé ženy a dívky, tak jsem opět zde, abych Vám mohla napsat o těch "hlubokých proměnách osobnosti", které realizuji již 17 let. Více proměn na www.vizazistka.net
Zde vidíte moji Proměnu, která mi trvala asi 6 let. V oranžovém kostýmu mi je asi 24 let a v černošedých šatech s bílým šátkem je mi 30 let. Fotografii z mých 40 let vidíte dole na tomto blogu, a mám na ní růžové boa. Moji kompletní proměnu za 20 let a proměny mých klientek najdete na mých stránkách www.vizaz.net a na ukázku vkládám jednu proměnu klientky po dvoudenní CELKOVÉ PROMĚNĚ
Pro úspěšnější proměny mých klientek a pro lepší poznání jejich povahy - nedostatků i předností, jsem vrátila také na stránky krásný nástroj poznání člověka - astrologii. Astrologie a horoskopy jsou bohužel časopisy a masovým podáním trošku zprofanované . . . Já se ale zabývám seriózní astrologií dle přesné hodiny a minuty narození, /píši jeden horoskop jeden až dva dny na 20 stran A4 i více/ a tato přesná a seriózní astrologie a horoskopy pomáhají mě i mým klientkám najít a odhalit naše slabiny a nedostatky, zapracovat na nich a pokusit se je odstranit, nebo alespoň eliminovat. Pak své klientky učím i jak co nejvíce rozvinout své přednosti a talenty, o kterých většinou neví, nebo se v nich podceňují - nevěří si. A tím, že tyto své přednosti a talenty rozvinou, si mohou postupně změnit svůj život k lepšímu. Takže hledat třeba na internetu sousloví účesy, střihy, fotogalerie je opravdu nelogické, v ničem Vám to nepomůže. Fotogalerie salónu nerespektuje Vaěe temeno, tvar hlavy a vůbec ji už nezajímají Vaše představy a koníčky, dle kterých také účes navrhuji.
U klientky vždy spolu najdeme její slabinu, její nedostatky, a ty pak odstraňujeme. Pracujeme spolu i na jejím sebevědomí. Učím ji správnému držení těla, které je pro dobré sebevědomí velmi důležité. Už tím, že se narovnáte vyzařujete větší sebevědomí. Mé klientky se narovnají podvědomě, aniž jim o tom řeknu samy od sebe, hned jak přijdou od mé kadeřnice s novým účesem a po mém nalíčení. Pak je nemohu odtrhnout od zrcadla, jak se kochají a kochají . . . .
Pokud má žena vážnější problém, provedu jí rozbor horoskopu jejího a i jejího partnera, a vysvětlím ji, ve kterých oblastech na sobě musí pracovat, a jak se má chovat ke svému partnerovi, aby ji více obdivoval, vážil si jí a tím se i následně k ní lépe choval. Je to propojené. Jakmile si zvedne žena sebevědomí, začne být pro svého muže více atraktivní a přitažlivá, začne v nem budit respekt a on se k ní začne chovat lépe a vztah se velmi vylepší a následně se zlepší i spokojenost ženy. Z toho pak vyplyne i zlepšení zdravotního stavu ženy, a pokud začne cvičit tak i její kondice.
Provádím tedy nejen Proměny z vnějšku - ty krásné změny vizáže, které jste viděly na mých stránkách www.vizaziste.cz ale i Proměny povahy klientek. Samozřejmě, pokud ženy chtějí. A kdo by nechtěl vylepšit svoji povahu ? Téměř každá žena se na sobě snaží pracovat. Dokonce jsem před lety "vyřkla citát" : "Když je se sebou člověk spokojený, tak je buď už po smrti, nebo je to muž. " Vždyť jen muž se sebou bývá spokojen. My ženy se na sobě stále snažíme pracovat, a i když jsme téměř dokonalé, tak jsme k sobě kritické, někdy až moc, a snažíme se stále zlepšovat. . . Ale je to tvrdá a dlouhá práce proměnit se k lepšímu. Jeto práce na několik měsíců ba i let, a to zase málokdo vydrží, to vydrží spíše žena, než muž. Muž to vydrží maxiámlně s vidinou bicepsů jaké má Arnold Schwarzenegr či Sylvestr Stalone, ale že by muž zlepšoval svoji povahu a své chování ? . . . Jsou ale výjimky. . . .
Vždyť i v My fair Lady trvalo Audrey Hepburn několik týdnů, než se z ní stala "krásná a oduševněná labuť" . . . . a jak se jí zvedlo sebevědomí. A to sebevědomí je základ všeho, takže nepodlehněte dojmu, že proměna vizáže z Vás udělá jinou ženu, pokud nezapracujete i na své povaze a na svém sebevědomí. Byla by to jen "nová karosérie" pro staré poruchové auto. A my si přece přejeme provést i "generálku motoru" a jeho "vyladění" . . . .
O těchto Proměnách si můžete přečíst buď na mých stránkách www.promeny.net nebo na mých hlavních stránkách www.vizaziste.cz v Naše služby v povídání o horoskopech s nadpisem: Astrologické služby - celoživotní horoskopy - nebo klikněte sem a jste přímo tam http://www.schlosservisage.cz/astrosluzby.htm Zde mám i zážitky ze své astrologické praxe, povídání o proměnách a ženám zde zpracováván nejen jejich Osobní celoživotní horoskop, ale i jejich Partnerský horoskop, kde poznají, jak se mají k partnerovi chovat, aby je více miloval, toužil po nich a byl k nim více pozorný.
Partnerský horoskop nám ukáže v jakých oblastech budeme mít s partnerem konflikty, a v jakých oblastech můžeme s partnerem spolupracovat. Dozvíme se zde o partnerových i o svých nedostatcích, ideálu jeho ženy milenky a ženy manželky, a tím můžeme naše partnersví změnit k lepšímu. A přiznejme si, že pro nás pro ženy je partnerství a hezké vztahy s partnerem a s našimi blízkými na prvním místě. A pokud je žena spokojená v této oblasti, pak je šťastná a dokáže i lépe zvládat práci a být spokojená i v ní. A odtud je pak jen krůček ke spokojenému a šťastnému životu.
Začněme tedy spolu pracovat na spokojenějším životě. Spolu to zvládneme.
Hodně štěstí a trpělivosti Vám přeje Vaše Kateřina Ludmila Schlosserová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama