"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Účesy, střihy, fotogalerie - NÁVRHY ÚČESŮ NA POČÍTAČI - líbivý omyl, aneb PROMĚNY JINAK.

14. února 2008 v 19:14 | Kateřina Schlosserová

Moje proměny účesů . . .

Proměny jako dárek pro Vaše blízké
Čokoládová bohyně druhý den po realizaci účesu a líčeníZde vidíte proměnu - přípravu dívky "na ples". Původně to byla příprava na soutěž v líčení na téma Hot Chocholate ale šaty jsme koupili dlouhé plesové, takže modelka v nich může vyrazit již tuto plesovou sezónu na ples. Barvu vlasů jsem navrhla velmi tmavou hořkou čokoládovou s nádechem fialovočervné, kvůli sexy barvě a účes takový, aby dívce velmi prodloužil obličej. Účes je upevněný měděnou čelenkou - čelenky letos letí !!! A navíc jsou velmi ženské.Zde vidíte vlevo účes navržený na počítači - v růžovém saku kde mi je 27 let a vpravo jsem ve 41 letech ve žluté tunice . . .
Stále je co vylepšovat .


Nová proměna maminky na mateřské . . . . ber retuší.

Milé ženy a dívky,
také stále hledáte v časopisech nebo na internetu účesy, střihy, fotogalerie, nebo účesy 2008 fotogalerie účes který by Vám konečně slušel? Bohužel Vás zklamu. Jako vizážistka s 18. letou praxí vím, jak to skutečně funguje. Stále nové a nové účesy se tvoří ne proto, aby Vám to slušelo, ale proto, aby firmy, vyrábějící barvy a vlasové přípravky a následně kadeřnictví měly pravidelné zisky. Skutečná krása a slušivost je jinde . . . je nadčasová. Podívejte se na Návrhy účesů pro každou ženu na míru zde : http://www.schlosservisage.cz/vizaziste-katerina.htm kde jsou účesy, střihy, fotogalerie aneb fotogalerie proměn. Další ležérní účesy, jen hřebínkem a lakem naleznete zde: http://www.schlosservisage.cz/umelecke-fotografie.htm
Já osobně jako vizážistka provádím precizní a nadčasové Návrhy účesu a klientce sestavím cca 4 účesy/dvě barvy a dva nejslušivější střihy na míru jen pro ni na spoustu let . . . na 10 let i více, opravdu ty nejslušivější. Na další Proměny image se můžete podívat zde : http://vizazistka.blog.cz/0802/po-materske-jeste-krasnejsi ale zpět k Návrhům účesů . . .

Na internetu při zadání účesy, střihy, fotogalerie a v časopisech mají ty krásné ženy a dívky zcela jiný obličej než Vy, a i když najdete ženu, s podobným tvarem obličeje, tak má zase jiný tvar temene a jinou kvalitu vlasů, takže ten účes, jenž se Vám tak líbí by Vám třeba sedl níže, protože má modelka vyšší temeno, a třeba by Vám ani nedržel, protože na fotografování účesů se vybírají modelky s kvalitními vlasy. Asi by měl konečně někdo začít s tím, že bude ukazovat účesy na ženách s nekvalitními vlasy, tak jak už začínají obchody s oblečením pro plnoštíhlé ženy, kterých je u nás většina, tak by měl někdo přijít na trh s účesy pro jemné vlasy apod. Takže účesy, střihy, fotogalerie je opravdu "opisování" z "jiné písemky" . . . Jako vizážistka jsem velmi precizní, a jedné klientce se věnuji kolem kratších Návrhů účesů 2,5 hodiny, a při delších návrzích účesů cca 3,5 hodiny. Nejkratší Návrhy účesů Mono, které jsem nyní zavedla trvají i s barevnou typologií a se sestavením Vaší osobní složky 1,5 hodiny. Fotogalerie účesů nebo účesy, střihy, fotogalerie nenahradí  lidskou práci a 19 leté zkušenosti, kde i jako fotografka vidím, jak který účes klientku nejvíce zkrášlí.
Vizážistika je široký obor, a zahrnuje jak trendové účesy, třeba účesy 2 008, účesy každý rok jiný - módní trendy, na které je potřeba mít dokonalý obličej a i kvalitní vlasy, ale naštěstí pro nás ostatní i slušivé účesy na míru od vizážisty nebo vizážistky, které nám sluší a lichotí, a respektují naší horší kvalitu vlasů. Hledat účesy, střihy, fotogalerie nemá logiku, neboť každá jsme jiná a každá mám jinou kvalitu vlasů. Každá žena a i každý člověk má trošku jiný vzhled. Výjimku tvoří pouze jednovaječná dvojčata.
Ale dá se z každé ženy vytvořit modelka. Jak se mi to podařilo nebo nepodařilo se můžete podívat zde, na fotografie ponejvíce účetních, žen z kanceláří, studentek, žen na mateřských a žen všech profesí, prostě všech žen a dívek, které se fotografovaly poprvé v životě, žen, které jsem líčila, česala a i fotografovala - http://promeny.absolutne002.savana.cz/index.php?page=2&galerie=5
Ale zpět k našim návrhům účesů "naroubovanýců z jiné modelky . . " Nebo účesy 2 008 vysoce natupírované nahoru naroubované na úzkou dlouhou hlavu by mohly působit legračně, jako i působily při nedávné módní přehlídce na golfu, kde takto načesaly bývalé miss ČR, které mají většinou úzké dlouhé obličeje . . . Daleko lépe by tyto účesy působily na ženách s kulatým nebo širším obličejem. . . Například Ivana Trumpová podobný účes nosila roky, protože má kulatý obličej . . . Také má ta modelka na fotografii možná jinou barvu očí, takže zase by Vám neslušela ta barva, protože máte jinou duhovku. Jediný, skutečně slušivý účes pro Vás je ten, který si necháte vytvořit na míru, z Vašich vlasů, zkouškami u vizážistky nebo u vizážisty. Na účesovém počítači bohužel nemají v databázi Vaše jednovaječné dvojče, Vaši dvojnici se stejnou kvalitou vlasů, se stejným tvarem obličeje a temene a se stejnou duhovkou . . . takže účesy, střihy, fotogalerie to je opravdu je obecné vodítko, které Vám nijak nepomůže.

   Také jsem kdysi, než jsem začala pracovat jako vizážistka, navštívila vyhlášené studio s účesovým počítačem, a nechala jsem si navrhnout účes na míru. Tento mi doporučovali nejvíce, tak jsem si ho nechala zrealizovat v nejdražším salónu, a i nejdražší barvou a přelivem L´oreal. A takto jsem dopadla . . .
Účes navržený na počítači
Ve správných barvách
VIZ. VÝŠE V RŮŽOVÉM SAKU SE ZVADLOU RŮŽIČKOU . . . Takto mě "zkrášlili" odborníci. Po několika letech jsem už svůj vzhled vzala do svých vlastních rukou - VIZ. FOTO V ČERNOBÍLÝCH ŠATECH S BÍLOU SVĚŽÍ RŮŽIČKOU. Nyní jsem dala výše místo fotografie
 s bílou růžičkou ve 30 letech poslední fotografii z mých 41 let ve žluté tunice.
Pak jsem ještě nějakou dobu zkoušela a experimentovala sama, stále jsem chtěla být blond. Pak jsem našla střih, který mi slušel, a pak i barvu. Už to bylo lepší. Zde jsem ve 30 letech:
Pak jsem ještě více ztmavila, abych byla sexy, zde jsem v 35 letech:
A teď se vracím k podobnému střihu jaký jsem měla ve 30 letech, nejvíce mě zeštíhloval, a barvu jsem zvolila něco mezi těmito dvěma úspěšnými stylingy, s pár pramínky melíru v ofině, pro prozáření stárnoucího obličeje 40 leté ženy. Jak "konečně" zhubnu, tak se nechám opět vyfotit a vložím zde novou fotografii. Zatím se podívejte, jak jsem vypadala před 5 měsíci, ještě bez melíru, ale se sepnutými vlasy.

Tak příště budu pokračovat dalším účesem nejen jako vizážistka, ale i jako žena . . . Ty mé předchozí účesy a proměny od 20 do 40 let najdete na mých stránkách www.vizazistka.net
Do Ateliérových fotografií ještě musím zhubnout, ale jestli se chcete podívat na dvě přirozené fotografie z posledni doby bez ateliérových světel, tak se podívejte do článku ELIXÍR MLÁDÍ.
Do vítejte na mém blogu - První článek zcela dole, jsem již vložila nový účes s novou barvou přelivem, tak se podívejte, jsem zde ve žluté tunice v 41 letech.

Jak stárnu, tak jsem si dala na blond melír, který mě dělal starší fialovočervený přeliv Casting od firmy L´oreal, který je opravdu velmi šetrný a i pro vlasy pěstící. Před mytím vlasů si vždy dávám na suché konce vlasů olej, a používám teď přes léto přípravky s UV filtrem. Kromě značky L´oreal mám výborné zkušenosti se švýcarským šampónem od firmy Alcina s vitamínem E na narušené vlasy, je ještě lepší než Redken. Tak ho vyzkoušejte a pak mi napište do blogu.

V poslední době jsem stále nemohla zhubnout, a riskla jsem to, i když mi už bude 42 let, tak jsem se vrátila opět k černé barvě vlasů viz foto s foťákem níže:

Každá z Vás je jedinečná, a potřebuje účes na míru, a ne kopírovat účesy jiných žen. Účesy, střihy, fotogalerie Vám mohou sloužit pro inspiraci, ale neřeší slušivost pro Vás na míru. Všimla jsem si jako vizážistka, že nejkrásnější ženy na světě nosí většinou za život jeden, nebo dva účesy, ty nejslušivější. Například Cindy Crafword, protože má odstáté uši a hranatá ramena a i velké boky, tak nosí bujnou rozpuštěnou hřívu, která odpoutá od těchto nedostatků. Princezna Diana nosila dva účesy za život, i když k ní chodil kadeřník 3x denně !!!! Asi věděla proč. Jistě vyzkoušela i jiné účesy, ale zjistila, že jí opravdu sluší jen ty dva.. . . To stejné Sophia Loren, Lollobrigida, Claudia Cardinal, Ornella Mutti, princezna Diana a i další. Tak si vezměmě příklad z těchto moudrých krasavic, které svouji krásu uměly skvěle podtrhnout a prodat. A navíc, není nad to, mít sestavený účes prímo na míru pro Vás. Respektuji i Vaše představy a Váš oblíbený styl.
S pozdravem: "Za ženy krásnější!!!" vizážistka a fotografka Kateřina Ludmila Schlosserová.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ___♥*MoničQa*♥___ ___♥*MoničQa*♥___ | 9. října 2008 v 15:55

Tajten blog se mi líbí protoze sou tady presne popsane fotografie...;-);-)..hned vím jak se jmenuje nesnasim pojmenovane fotografie typu:hjhdbk...atd....uzasny blo..;-);-)...opravdu moc..:):)...ahoj!...;-);-).☺☺

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama