"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Interiéry bytů fotogalerie, proměny bytů.

26. ledna 2010 v 0:21

Vážené slečny a dámy,

tak jsem si splnila další "sen"..... Toužila jsem vždy navrhovat krásné interiéry bytů..... Moc jsem po tom toužila a občas jsem si povzdechla některé kamarádce či blízké klientce: "V příštím životě bych chtěla navrhovat interiéry. Chtěla bych se stát bytovou desigérkou." Až mi jedna velmi sympatická klientka řekla: "Proč až v příštím životě?" Proč ne teď? Podívejte se sem: www.krasne-interiery.cz


Je spoustu kurzů a škol na návrhy interiérů a i já jsem v jednom kratším byla." Řekla mi klientka. No to byla výzva !!!! Tak jsem zjistila vše kolem, a nakonec vyhrála nejdelší a nejpreciznější škola s desítkami hodin výuky, nekonečným precizním rýsováním a vizualizacemi.... Prostě když už něco dělám tak pořádně a tak jsem se přihlásila do nejnáročnější školy a opět jsem svému vzdělání obětovala vše . . . . Všechen čas, chodila jsem spát ve 2 hodiny ráno a v 5 hodin jsem vstávala a takto téměř celý rok. Nakoupila jsem si ty nejlepší a nejdražší knihy a časopisy o interiérech a objednala se na dalších několik školení v oboru. Prostě opět jsem své další profesi obětovala vše . . . . Ale moc mě to baví a nabíjí . . .Tvořím téměř každou volnou noc do vyčerpání . . . . .

Toužila jsem totiž po krásné, ale méně fyzicky náročnější a méně bolestivější práci než mám.
Jako žena, která líčí, češe a fotí - vše v jednom, stále na nohu a v překlonu a přenášející těžká fotografická světla jsem už měla velké bolesti nohou i zad. Navíc jsem každý rok vyfotila cca 100 žen zdarma, které neměly peníze na focení nebo nechtěly za fotografování utrácet, aby měly památku na proměnu, a to mě stálo spoutu fyzických sil . . . Ale ty nadšené pochvaly a zvolání a poděkování stály za to, i když jsem díky tomu zaplatila desetisíce za materiál a za fotografování svým klientkám ze svého..... Ale nelituji toho, ty fotografie jim udělaly radost a budou jim dělat radost celý život... A i já se díky těmto fotografiím "stanu nesmrtelnou . . . " A máme obě - já i mé klientky krásnou památku na celý život !!!! A obě celoživotní výstavu pokud si fotografii ode mne zarámuje a vystaví ve svém bytě.

A teď po roce jsem spustila své nové stránky www.krasne-interiery.cz
kde Vám chci plnit další Vaše sny a i umisťovat Vaše krásné fotografie do interiérů Vašich snů....
a taky zvěčnit již hotové fotografie mých klientek do naší společné celoživotní výstavy v jejich bytech a domech !!!!

Přeji Vám krásné zimní dny a splnění všech Vašich přání v novém roce 2 010 a plňte si své sny!!!

Vaše vizážistka Kateřina Schlosserová, www.krasne-interiery.cz
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Standa Standa | E-mail | 30. ledna 2010 v 12:24

Většina moderních interierů působí tak studeně, že podezdřívám architekty ze spolupráce s restauratéry. Lidé z těch nepříjemných neosobních interierů houfně prchají do hospod, kde je útulno.
Kateřina přináší konečně návrhy, kdy bydlet může být potěšení, radost a oddych zároveň. Zase se lidé budou doma cítit jako doma, zase budou mít doma pohodu. Držím pěsti.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama