"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Únor 2012

Omlazení pleti a těla, Resveratrol a DHEA.

24. února 2012 v 18:19 | Vizážistka Kateřina Schlosserová.
Kdo by nechtěl zastavit čas a mít krásnější pleť, husté vlasy, štíhlý pas a "ňadra" dmoucí. . . I bez zásahů plastických chirurgů si můžeme pomoci přírodními prostředky.

Už jste slyšeli o Resveratrolu - Elixíru mládí? Výtažku buď ze Rdesna Kopinatého nebo z červeného vína? Nebo o DHEA - hormonu mládí?

RESVERATROL aneb DLOUHOVĚKOST

Resveratrol je látka nacházející se ve slupkách a jadérkách modré révy vinné, arašídech, slupkách a jadérkách černého rybízu a v borůvkách. Dále také ve slupkách grapefruitu a v červeném vínu. V případě modré révy vinné bylo zjištěno, že obsahuje více resveratrolu, když jsou hrozny nedozrálé.
Resveratrol patří mezi neuvěřitelně silné antioxidanty a jako antioxidant vykazuje široké protektivní působení na buňky, tkáně, orgány a celý organizmus.
Resveratrol se vyskytuje ve velkém množství rostlin a rostliny jej zvýšenou měrou produkují, když jsou ve stresu, jako svou obranu pro přežití. Pro některá vína je typické, že se nechávají přezrát, pak jsou náchylnější k infekci plísní, která prorůstá do hroznů. V tomto případě se vinná réva brání zvýšenou produkcí resveratrolu, který pak přechází do vína. Dále ho rostliny produkují na ochranu před nepříznivým počasím, plísněmi, bakteriemi a houbami.
Resveratrol velmi příznivě ovlivňuje:
 1. metabolismus lipidů - urychluje hubnutí
 2. chrání srdečně cévní systém, brání nadměrné srážlivosti krve
 3. snižuje napětí cév, brání oxidaci cholesterolu
 4. má pozitivní vliv na prevenci rakoviny prostaty
 5. významný účinek proti řadě typů zhoubně nádorových onemocnění (blokuje všechny posloupné procesy, během nichž se zdravá buňka mění na buňku rakovinovou)
 6. zesiluje účinek některých antiretrovirových léčiv
 7. má schopnost zpomalovat proces degenerace mozku při některých neurologických onemocněních, např. Alzheimerova choroba apod.
 8. je 20x silnejší než vitamín C
 9. je 5x silnejší než betakaroten
 10. má 50x vyšší antioxidačný účinek než vitamín E
 11. má schopnost bránit stárnutí buněk a celého organizmu
 12. významně posiluje tělesný antioxidační systém, čímž prodlužuje život a působí blahodárně na lidské zdraví
 13. je maximálně bezpečný, při užívání nebyly prokázány vedlejší účinky!
Víno - červené, bílé, růžové, ledové, slámové ...

Francouzský paradox


A pár výhod DHEA -

DHEA (Dehydroepiandrosteron) - hormon mládí

je androgení hormon produkovaný organismem. "V organismu je DHEA konvertována na další hormony jako testosteron, estrogen, progesteron či kortisol. S věkem, počínaje zhruba 30. rokem, hodnoty DHEA v organismu klesají. Dodání DHEA zvenčí ve formě doplňků stravy má zpomalovat proces stárnutí, zlepšovat paměť, stimulovat libido, odstraňovat deprese, zvyšovat energii, podporovat hubnutí a zvyšovat sílu a růst svalů.
Výhody:

* Anti-aging a dlouhovékosti
* Zvyšuje energii a vitalitu
* Zvyšuje libido a zlepšuje
* Kardiovaskulární zdraví, zlepšuje funkci cév
* Zlepšuje citlivost vúçi inzulínu
* Posiluje imunitní systém
* Zdraví kostí, pomáhá obnovit úbytku kostní hmoty
* Podpora pro ženy s lupus
* Pomoc hypofýza vyluçovat rúzné hypofýzy
* Zlepšuje mentální funkce u pacientú s pokročilou infekcí HIV

Nový védecký výzkum dokazuje, že: DHEA múže být účinná proti depresi, který se vyskytuje ve stredu života (lidí nad 40 let)

DHEA se dá dopnit i přirozeně v bylince WILD YAM, ze které si tělo samo hormon DHEA vyrobí, ale tento postup je delší a déle trvá.

DHEA u ná sice není povolen, ale přes to se dá objednat dovozem z Evropy či Ameriky, a lékaři ho doporučují, a pomohl i hodně ženám otěhotnět přirozenou cestou ve vyšším věku. V Americe DHEA doporučují ženám na zvýšení a zlepšení aktivity vaječníků a dokonce ho ordinují kliniky Asistované reprodukce. Tato doporučení už převzaly i naše kliniky.
Jednou přijde tento pokrok i k nám. . .

Prostě v dnešní době se dá jíst a žít zdravěji spolu s doplňky na zkvalitnění života, abychom stárnutí alespoň zpomalili a dožili se vyššího věku ve zdraví. O to se snaží i náš tým Ateliéru zdraví a krásy Kateřiny Schlosserové. Více info zde www.zdravi-omlazeni.cz
nebo v MENU nahoře vlevo proklik Zdraví omlazení.

Ale hlavním předpokladem dlouhověkosti a zdraví je OPTIMISMUS !!! Tak se radujte ze všeho a krizi berte jako získání vědomostí, které Vás posunou zase dál . . . Brzo naviděnou !!!!

Vaše vizážistka, fotografka, krizová astroložka a "omlazovatelka" Kateřina Schlosserová.