"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Březen 2012

Vizážistka s první vizážistickou patou . . .

13. března 2012 v 13:09 | Vizážistka Kateřina Schlosserová.

Milé dámy, tak jsem tak dlouho líčila a líčila, 21 let přenášela váhu na pravou nohu, až se mi vytvořila maličká ostruha na patě, první "vizážistická pata" v ČR . . . To byl samozřejmě pokus o vtip.

Proto mám důležitou radu pro moje mladší kolegyně vizážistky, ličte v pohodlných botách, kašlete na image, zdraví je přednější.

Samozřejmě tuto "nemoc chodidel" včetně plochých nohou mám i v horoskopu, mám dispozice k nemocem kostí chodidel. Kdybych to věděla před 20 lety. . . Proto se dnes i hodně věnuji astrologii a horoskopům, kde mohu ostatním klientkám pomoci najít samy sebe, vybrat jim vhodné povolání, ukázat co dělají v životě špatně, na co zase mají talent a take se jim podívat na jejich partnera, jak se k němu chovat a jak ho více pochopit...... aby byl vztah harmoničtější... Samozřejmě by bylo ideální aby chtěl a přišel na konzultaci horoskopu i partner... Ale v životě není nic ideální, jen my se můžeme více snažit abychom dosáhly pevnějšího zdraví, úspěchu, dobře vychovaly děti apod. prostě byly dokonalejší...

Abyste nemuseli se chovat metodou "pokus - omyl" tak jsem zde pro Vás já i ostatní astrologové, kteří Vám pomohou připravit se na život..... Stále něco studujeme, dnes je trend neustáleho vzdělávání, jen jaksi zapomínáme studovat svůj život, svoji povahu a neustále ji zlepšovat, protože "Nikdo není dokonalý...."

Přeji Vám pevné zdraví a pevné nervy v této době a pro Ty z Vás, kteří jsou na pokraji životní krize jsem připravila i Osobní horoskop v období krize. Více na www.horoskopy-astrologie.cz

Vaše "matka" vizážistka a "krizová" astroložka Kateřina Schlosserová.