"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Červenec 2012

Spanilé astrologické jízdy z Ivančic až na konec Česka a Slovenska

30. července 2012 v 14:32
Astrologické párty - "Spanilé jízdy z Ivančic až na konec Česka a Slovenska".

Spanilé jízdy z Menšíkových Ivančic až na konec Česka a Slovenska.
V období letních prázdnin pořádáme Letní Astrologické párty - krátké konzultace s astroložkou p. Schlosserovou na Vašich letních slavnostech, oslavách narozenin, rozlučkách se svobodou, svatbách, firemních večírcích, srazech spolužáků apod.
Na Vaší oslavě, mimo ruch zábavy, v nějakém malém tichém prostoru. si mohou Vaši hosté nechat zpracovat zkrácený Osobní nebo Partnerský horoskop v rozsahu cca půlhodinky., V případě zájmu si mohou nechat Vaši hosté dopracovat podrobnější horoskop za sníženou cenu v následujících měsících a dárkové poukázky na tento zvýhodněný horoskop v budoucnu získají na oslavě ihned na jako dárek.
Naši známí a naše klientky si tuto konzultaci p. Schlosserové na jejích cestách sami vyžadují. Vaši oslavu to "osvěží" a Vaši hosté získají nové informace a posezení u Vás s p. Schlosserovou jim rozšíří obzory a některým i pomůže v jejich osobních problémech. Vaši hosté svým partnerům i sami sobě budou více rozumět. Toto krátké setkání jistě zaujme většinu žen, a i některé intelektuálně založené muže.
Povzneste Vaši letní párty či oslavu na vyšší úroveň a zaujměte své hosty vědou starou několik tisíciletí - Astrologií.
Jako skvělý a sebevzdělávající dárek můžete i darovat Vaší blízké ženě či muži Osobní horoskop nebo novomanželům Partnerský horoskop. Věkově jsou obdarovávaní neomezení od 0 do 100 let - od horoskopu narozeného dítěte, přes dospívající dítě pro výběr školy a povolání, snoubencům před svatbou, novomanželům, podnikatelům, k jakýmkoliv narozeninám, k výročí svatby, nebo zdravotní horoskop Vašim prarodičům pro zlepšení jejich zdraví, a i následné kontakty na ty nejlepší lékaře.
Více informací zde: http://www.zdravi-omlazeni.cz/?astrologicke-party-spanile-jizdy-z-ivancic-az-na-konec-ceska-a-slovenska-.,54 a zde o Astrologii a horoskopech p. Schlosserové:
Radix - Osobní horoskop Angeliny Jolie
Radix - Osobní horoskop Angeliny Jolie