"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Srpen 2012

Astrologická poradna pro všechny

29. srpna 2012 v 15:40

Astrologická poradna - nově i přes Skype!

ASTROLOGIE A HOROSKOPY. Astroložka paní Schlosserová vytváří: Osobní horoskopy, Partnerské horoskopy, Svatební horoskop, Dětské osobní horoskopy, Výběr školy a povolání, Podnikatelské horoskopy, Finanční horoskopy, Astrodiagnostika - více informací na www.astroporadna.info

ASTROLOGIE A HOROSKOPYKateřina SchlosserováASTROLOGIE A HOROSKOPY

Vážené klientky, dámy a pánové,
dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní otevření Astrologické poradny paní Kateřiny Schlosserové, k výročí její 10 leté Astrologické praxe.
Slavnostní otevřeníproběhne dne 5. září v 17:57 minut
ale přijít můžete v průběhu mezi 18 až 19 hodinou kdykoliv.
Rezervujte si prosím místo na tel.: 603 237 166, kapacita je omezená.
Adresa: Obchodní dům Nosreti, Křenová 52, 3. patro. Parkoviště ve dvoře, vjezd z ulice Čechyňská. Tramvají č. 8., 10 a 13 jednu zastávku od Hl. vlakového nádraží. Na první zastávce s názvem Vlhká vystoupíte a jdete ještě kousek pěšky po směru jízdy. Před budovou je trávník a dole Kuchyně Koryna a Česká spořitelna. Astroporadna je ve 3. patře budovy v Ateliéru krásy Kateřiny Schlosserové.
Každý účastník slavnostního otevření obdrží Dárkovou poukázku na horoskop dle vlastního výběru.

Více informací na www.astroporadna.info

Těším se na Vás! Vaše astroložka Kateřina Schlosserová.

Nadčasové proměny

18. srpna 2012 v 1:13

Před žena podzimního typu ve studené žluté a po ten den ve správnější sytě lososové. Proměna je bez retuší.
Pár slov o našich proměnách.

Nepředělávám ženy k obrazu svému, ale spolu s klientkou tvořím její nový obraz. U mě si každá klientka vybírá jak barvu vlasů, která se jí nejvíce líbí z nabízených nejslušivějších barev na vlasy jen pro ni, tak i barvy oblečení z mnoha nabízených kombinací. Takto máme obě jistotu, že se ve svých nových barvách a v novém účesu bude sobě líbit a bude skutečně sama sebou. Moje proměny vychází z "hloubky duše" klientky, a plní jejich skrytá přání.

Když si přeje například žena zůstat blondýnou, tak ji vyberu ten správný slušivý blond odstín, nebo kombinace melírů apod. Do ničeho ji nenutím. Všechny vystavené ženy v proměnách si novou barvu vlasů samy vybraly z nabízených nejslušivějších odstínů na míru jen pro ně. Proto na mých fotografiích po Proměně ženy tak září, protože se konečně odvážily stát samy sebou. . . Já jsem pouze jejich odbornou průvodkyní, která jim vytvoří ten nejslušivější vzhled na základě jejich představ, při současném respektování jejich osobnosti. Svým klientkám předávám své 21 leté znalosti a zkušenosti.

Díky tomu si mé klientky po Proměně už nikdy nic nekoupí špatně. Nikdy se už nenechají špatně nabarvit a nelichotivě ostříhat, nekoupí si už nikdy špatné stíny či nelichotivou rtěnku a nikdy si nepořídí neslušivé barvy oblečení. Bude jim stačit menší počet oblečení a vznikne jim více variat, takže v budoucnu ušetří za oblečení i krásu. Proto je i velká většina mých klientek účetních, které si spočítaly finanční výhody, které jim to přinese.
Za 21 let své praxe jsem vyzkoušela líčidla a krémy od desítek světových i našich firem v řádech statisíců korun, a tuto přidanou hodnotu získají mé klientky také. Své klientce vyberu líčidla na míru jen pro ni, buď v nižší, střední nebo vyšší cenové relaci, v jaké si bude přát.

Proměna dle Vašich představ je naším společným dílem, které Vám zpracuji do Vaší Osobní složky s návody, nákresy, obrázky a radami jen pro Vás na míru jak o sebe můžete pečovat mnoho dalších let. Budete-li si přát, mohu Vám Váš nový vzhled i zvěčnit na portrétních fotografiích na závěr proměny, a získáte tak krásnou památku na celý život.


Vaše nadčasová vizážistka Kateřina Schlosserová, www.vizaziste.cz


Níže foto z mého "mládí", před 14 lety, kde je mi 31 let a foto je zcela bez retuší . . . Ach to mládí . . Třicítka to je nejkrásnější věk ženy . . . Užívejte si ho, nebo se na něj těšte !!! A pečujte o sebe čím dříve tím lépe! Můžeme "mládnout" spolu!

Více informací na mých nových stránkách www.zdravi-omlazeni.cz

Jak mládnout se dozvíte na www.zdravi-omlazeni.cz

Jak si vylepšit partnerský vztah, jak rozvinout svoje přednosti, na jakou školu jít apod. se dozvíte na www.horoskopy-astrologie.cz