"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Nadčasové proměny

18. srpna 2012 v 1:13

Před žena podzimního typu ve studené žluté a po ten den ve správnější sytě lososové. Proměna je bez retuší.
Pár slov o našich proměnách.

Nepředělávám ženy k obrazu svému, ale spolu s klientkou tvořím její nový obraz. U mě si každá klientka vybírá jak barvu vlasů, která se jí nejvíce líbí z nabízených nejslušivějších barev na vlasy jen pro ni, tak i barvy oblečení z mnoha nabízených kombinací. Takto máme obě jistotu, že se ve svých nových barvách a v novém účesu bude sobě líbit a bude skutečně sama sebou. Moje proměny vychází z "hloubky duše" klientky, a plní jejich skrytá přání.

Když si přeje například žena zůstat blondýnou, tak ji vyberu ten správný slušivý blond odstín, nebo kombinace melírů apod. Do ničeho ji nenutím. Všechny vystavené ženy v proměnách si novou barvu vlasů samy vybraly z nabízených nejslušivějších odstínů na míru jen pro ně. Proto na mých fotografiích po Proměně ženy tak září, protože se konečně odvážily stát samy sebou. . . Já jsem pouze jejich odbornou průvodkyní, která jim vytvoří ten nejslušivější vzhled na základě jejich představ, při současném respektování jejich osobnosti. Svým klientkám předávám své 21 leté znalosti a zkušenosti.

Díky tomu si mé klientky po Proměně už nikdy nic nekoupí špatně. Nikdy se už nenechají špatně nabarvit a nelichotivě ostříhat, nekoupí si už nikdy špatné stíny či nelichotivou rtěnku a nikdy si nepořídí neslušivé barvy oblečení. Bude jim stačit menší počet oblečení a vznikne jim více variat, takže v budoucnu ušetří za oblečení i krásu. Proto je i velká většina mých klientek účetních, které si spočítaly finanční výhody, které jim to přinese.
Za 21 let své praxe jsem vyzkoušela líčidla a krémy od desítek světových i našich firem v řádech statisíců korun, a tuto přidanou hodnotu získají mé klientky také. Své klientce vyberu líčidla na míru jen pro ni, buď v nižší, střední nebo vyšší cenové relaci, v jaké si bude přát.

Proměna dle Vašich představ je naším společným dílem, které Vám zpracuji do Vaší Osobní složky s návody, nákresy, obrázky a radami jen pro Vás na míru jak o sebe můžete pečovat mnoho dalších let. Budete-li si přát, mohu Vám Váš nový vzhled i zvěčnit na portrétních fotografiích na závěr proměny, a získáte tak krásnou památku na celý život.


Vaše nadčasová vizážistka Kateřina Schlosserová, www.vizaziste.cz


Níže foto z mého "mládí", před 14 lety, kde je mi 31 let a foto je zcela bez retuší . . . Ach to mládí . . Třicítka to je nejkrásnější věk ženy . . . Užívejte si ho, nebo se na něj těšte !!! A pečujte o sebe čím dříve tím lépe! Můžeme "mládnout" spolu!

Více informací na mých nových stránkách www.zdravi-omlazeni.cz

Jak mládnout se dozvíte na www.zdravi-omlazeni.cz

Jak si vylepšit partnerský vztah, jak rozvinout svoje přednosti, na jakou školu jít apod. se dozvíte na www.horoskopy-astrologie.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama