"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Listopad 2012

Dárky k vánocům - Poukázka na Osobní horoskop se slevou

3. listopadu 2012 v 12:25 | Kateřina Schlosserová astroložka
Jako Astroložka jsem pro Vás připravila pár dárků nejen k vánocům, ale na celý život....

Pro rostoucí zájem o Astrologii a horoskopy zpracované ode mně na míru, už jsem se i párkrát "ztrhala" . . , tak zatím zachovám nižší zaváděcí ceny za Osobní celoživotní horoskop, včetně namluveného CD jen za 690,- Kč, ale jen do 14. prosince 2012. Od 15. prosince bude stát Osobní horoskop 790,- Kč.

Tato zaváděcí nízká cena 690,- Kč za celoživotní Osobní horoskop platí při zakoupení do 14. prosince. Dárkovou poukázku tedy můžete koupit pro své blízké pod vánoční stromeček, nebo i sami pro sebe, jako skvělý dárek na Osobní rozvoj a větší sebepoznání svých talentů.... Jako astroložka si stojím za opravdu logickými fakty, které se dozvíte.

Navíc každý, kdo si u nás v našem E-shopu zde http://www.zdraviomlazeni.cz/?11,darkova-poukazka-na-osobni-horoskop
dárkovou poukázku na Osobní horoskop do 14. prosince zakoupí, dostane jako dárek krásný Dárkový šek na slevu 190,- Kč na další jeden horoskop viz obrázek níže. Takže pak může koupit další dárkovou poukázku na Osobní horoskop jen za 500,- Kč, nebo ji dát obdarovanému k Dárkové poukázce na Osobní horoskop, a ten může zakoupit další horoskop za 500,- Kč.,

Například, koupíte-li třeba 2 Dárkové poukázky na Osobní horoskop za 690,- Kč, tak v další objednávce můžete koupit další dvě dárkové poukázky na Osobní horoskop jen za 500,- Kč, a ušetříte tak 380,- Kč, když koupíte 3 horoskopy tak na dalších ušetříte 570,- Kč. Dokonce Osobní horoskopy u mě kupují i ženy pro své zaměstnance, a i jedna sympatická psycholožka si také pár horoskopů pro své blízké objednala. Možností je nespočet.

Osobní horoskop je ideální dárkem pro každého, pro kamarádku, sestru, maminku, bratra, manžela, přítele, pro děti, kde se dozví i talenty jaké mají, pro podnikatele, odkud mohou mít možné příjmy a kde by si měli dát pozor - odkud hrozí možné finanční ztráty, pro ženu, aby lépe poznala svého přítele či manžela a obráceně, a všichni se dozví mnoho nového o sobě, co jim pomůže se ještě více osobně rozvinout.

Já jsem z Astrologie nadšená! Neskutečně funguje! Přijďtte se ke mě přesvědčit!!

Vaše astroložka Kateřina Schlosserová, www.astroporadna.info