"Náš život je takovým, jakým ho učiní naše myšlenky" Marcus Aurelius. Proto buďme optimisty !!!

Únor 2013

Astrologie - královská věda pro každého

15. února 2013 v 15:34 | Kateřina Schlosserová astroložka

Astrologie - královská věda pro každého.

Proč dnes stále více lidí vyhledává astrologa při hledání vhodného povolání pro svoje děti nebo dokonce pro sebe? Proč dnes stále častěji podnikatelé žádají astrologa o radu kdy investovat nebo kdy podepsat důležitou smlouvu? Proč stále častěji hledají zamilovaní Partnerské horoskopy? Astrologie zná odpověď na řadu otázek našeho běžného života. Dříve bývala výsadou panovníků, šlechticů a nejbohatších lidí, dnes si může dovolit služby dobrého astrologa každý.

U nás v Čechách jsou nejznámější horoskopy astrologa Johannese Keplera pro Albrechta z Valdštejna, které se vyznačují obrovskou přesností předpovězených událostí. Datum zahájení stavby si nechal určit Karel IV. pro Karlův most i Karlovu Universitu, aby byla zaručena dlouhověkost.Nejznámějším uživatelem astrologie z nedávné doby byl Tomáš Baťa, který ji využíval při výběru svých zaměstnanců.

Dříve bylo studium astrologie prestižní záležitostí a ve středověku bylo součástí studia medicíny. Kdo neuspěl ve zkoušce z astrologie, nemohl být lékařem. I dnes někteří "osvícení" lékaři využívají služeb astrologa, nebo své pacienty k astrologovi posílají, aby jim našel Vhodné datum operace. Často dnes hledají astrologové kompatibilitu lékaře a pacienta pro zdárné chirurgické zákroky a následné léčení. Dnes už si naštěstí lékaře či operatéra můžeme vybrat, stejně jako svého astrologa.

Převážně mě navštěvují klientky a klienti, které mají se mnou nějakou hezkou vazbu v horoskopu, třeba s Venuší či Sluncem nebo ascedentem. Poznáme to hned, protože jsme si sympatičtí. Vzájemnou dobrou vazbu a porozumění poznáte, když prostuduje filosofii astrologa na internetu, hodně také napoví astrologova fotografie, nad níž intuitivně pozná dobrou vazbu většina z nás. Určitě stojí za to vybrat si přesně toho astrologa, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Výběr astrologa není složitý.

Astrologie je široký vědní obor zasahující do mnoha životních oblastí. Nejvíce lidé vyhledávají Osobní horoskop, který využívá postavení planet v okamžiku narození, uspořádané do kruhu. Tomuto obrázku se říká Radix. Čím přesněji znáte hodinu a minutu narození, tím přesnější je horoskop. Pokud okamžik narození neznáte, můžete se obrátit na Matriku v místě narození, která Vám tuto informaci za cca 50,-Kč zašle. Také některé porodnice mají tyto informace v archivu. Pokud ani tak nezjistíte přesný čas, tak se ještě můžete obrátit na astrologa se žádostí o Rektifikaci horoskopu, tedy upřesnění času narození. Astrolog podle významých událostí Vašeho života, mapříklad zamilování, svatby, narození dítěte apod. Vám přesný čas najde či upřesní.

Ve velké míře jsou využívány Partnerské horoskopy, porovnání partnerů a jejich vztahu. Partnerská astrologie je podle mě nejsložitější astrologická disciplína a proto jsem ji studovala ve třech školách. Správný astrolog by měl studovat alespoň dvě různé školy a mít minimálně 10 let praxe a zkušeností. Dobrý astrolog studuje neustále, celý život. U Partnerských horoskopů se může i spočítat nejvhodnější Datum svatby, a ideální je dát Partnerský horoskop svoubencům před svatbou, jako skvělý "řidičák" aby jim vztah vydržel a aby "projížděli" krajinou života bez nehod a neporozumění...

Častým požadavkem je Výběr školy a povolání, který objednávají rodiče pro své děti, aby jim usnadnili životní cestu. Čím dál častěji ale chtějí tuto službu i starší klienti, když zjistí, že je zaměstnání nenaplňuje a chtějí najít obor, který by je více bavil a kde by měli i větší finanční příjmy. Obojí se dá v horoskopu nalézt. . .
Poctivá vědecká astrologie je mnohem hohatější a může nám pomoci prožívat šťastnější a úspěšnější život. O dalších oborech astrologie se můžete dozvědět třeba příště . . .

Přeji Vám šťastnou ruku při výběru Vašeho astrologa a hodně úspěchů v životě.

Vaše astroložka Kateřina Schlosserová, www.astroporadna.info